Aan ALLE administratieve en logistieke personeelsleden tewerkgesteld bij de lokale en federale politie in het Vlaamse en Brussels hoofdstedelijk gewest.

Uw Calog-afgevaardigden zijn aan het brainstormen over het opstellen van een nieuwe eisenbundel. Hierbij willen we u als Calog graag betrekken. Daarom stellen we voor dat iedereen zijn grieven en/of verbeteringen aan ons statuut overmaakt aan één van de onderstaande email-adressen.
U kan ook terecht op het meldpunt "Calog".

Bevraag ook even uw collega’s, al dan niet lid van het NSPV. Uw reacties (mondeling of schriftelijk) zullen discreet behandeld worden.

Via onze website, sociale media, nieuwsbrief en ledenblad 'Echo' zullen wij iedereen op de hoogte houden van de resultaten.

Met vriendelijke groeten

 Ann Belaen  ann.belaen@nspv-vlb.be
 Hilde Willems hilde.willems@nspv-vlb.be
 Calog-afgevaardigenden Vlaams-Brabant

 Katrien Grawet  katrien.grawet@nspv-ant.be
 Calog-afgevaardigde Antwerpen

 Anita Vanoppen anita.vanoppen@nspv-lim.be
 Jean-Pierre Martens jean.martens@nspv-lim.be
 Calog-afgevaardigden Limburg

 Tanya Devriendt  tanya.devriendt@nspv-wvl.be
 Gino Geldhof    gino.geldhof@nspv-wvl.be
 Calog-afgevaardigden West-Vlaanderen

 Lutgarde Van Impe lutgarde.van.impe@nspv-ovl.be
Nancy Delmotte nancy.delmotte@nspv-ovl.be
 Steven Van Beneden steven.van.beneden@nspv-ovl.be
 Calog-afgevaardigden Oost-Vlaanderen

 Fabienne Pira fabienne.pira@snps-bru.be
 Calog-afgevaardigde Brussel

Inschrijven nieuwsbrief calog

PENSIOENEN

De recentste informatie vindt u hier terug.
Het NSPV communiceert enkel over besproken zaken!

ATO-TOOL NSPV 2019

Uw diensturen bijhouden, gratis voor iedereen.
Download hier.